פיפא 2006

- - משחקים > ספורט
ממש כמו שעון שוויצרי, מתייצבת לה סדרת משחקי הכדורגל המצליחה ביותר ובאמתחתה כמה שיפורים שאמורים לתת לשחקן חוויה ריאליסטית יותר. כמו בכל שנה, יש הבטחות על מערכת שליטה טובה יותר, אינטליגנציה מלאכותית טובה איכותית וכן הלאה. למרות זאת, נראה שהשיפורים המשמעותיים יהיו בתחום הניהול, כשמצב הקריירה ימתח על גבי חמש עשרה שנים.

מאפיינים: מנגון חדש של תיקול, הגנה, שמירה ותמרון עם הכדור, נותן לכם אפשרות לשלוט ולארגן מחדש את הכפתורים בכדי שיהיה לכם גישה אסטרטגית ומדויקת יותר תוך כדי משחק. מצב הניהול החדש בפיפא 2006 נותן לכם שליטה בקבוצה, מי נשאר ומי הולך, ארגון טקטיקות חדשות למשחק מדויק יותר, שליטה בצוות כולל המאמנים ואפילו שליטה בתקציב הקבוצה. פיפא 2006 כולל מעל ל21 הליגות הקיימות ו10,000 שחקנים מהשורה הראשונה, המשחק כולל סטיסטקות מעודכנות של פיפא 05/06 וכולל קטעי וידאו אמיתיים של כל הרגעים הזוהרים במהלך ההיסטוריה, העבר וההווה. אפשריות משחק מרובה משתתפים עד ל8. אפשרות התאמה אישית חדשה בה ניתן לשנות שחקן מהיכולת שלו לתמרון עם כדור ועד המראה החיצוני שלו.

הוראות התקנה (תורגם מקובץ ה NFO): יש לצרוב באמצעות Alcohol 120% גרסה 1.9.5.21 או לפתוח באמצעות כונן וירטואלי Daemon Tools 3.47. התקן את המשחק בשימוש בסיריאל המצורף בקובץ ה NFO(ישנה אפשרות לפתוח קובץ זה דרך הכתבן-Notepad) תהנו!

   כניסה למועדון המעריצים של פיפא 2006 (104 הודעות)
   חזרה    גלריה     פורום   שלח לחבר   מהעולם    אתרים
    תגובה   הוסף תמונה
*** דווח על פגיעה בזכויות יוצרים
הנושא הוסף למערכת על-ידי - אריאל